[Мій сайт ]
Головна » 2015 » Вересень » 22 » НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО У БЕРЕЖАНАХ ТРИВАЄ!
22:07
НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО У БЕРЕЖАНАХ ТРИВАЄ!

Рівно 1,5 року вистарчило терпіння щоб не продовжувати скандальну будову по вул. Січових Стрільців навпроти  пожежної частини у м. Бережанах. Саме 20-х числах квітня минулого року було розпочато проведення сумнівних будівельних робіт із встановленням так зв. МАФів на місці скверика, де незаконно (підробивши документи на вирізку зелених насаджень, порушуючи будівельні норми) було розпочало заливку фундаменту. Тоді активістами «Бережанської Самооборони», а також небайдужим бережанцям вдавлося призупинити будівельні роботи. І ось тепер, на передодні місцевих виборів, знаючи, що наступного шансу дехто із тих, кому громада довірилася вже не отримає другого шансу будівництво кіосків розпочалося знову.
Відповідно до акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню за №43 від 9.10.2013 р. по вул. Січових Стрільців було заплановано вирізати два каштани, які на думку «поважної комісії» знаходилися в  «аварійній ситуації». Насправді каштани зовсім не були в аварійній ситуації, скоріш навпаки, були окрасою вулиці. Але не це основне… Справа в тому, що акт обстеження про який згадувалося вище, і зазначені в ньому дерева, які планувалося видалити, як по вул. Січових Стрільців так і в інших місцях м. Бережани, був просто підроблений кимось із працівників Бережанської міської ради.
Адже державний екологічний інспектор з охорони навколишнього середовища не брав участі в обстеженні зелених насаджень, які згідно акту повинні були бути  видаленими. Про фальшивість акту свідчить і той факт, що саме в день обстеження (09,10,2013 р.) екологічний інспектор був звільнений за власним бажанням  із свого основного місця роботи, тож ніяк не міг брати участі у роботі комісії по огляду зелених насаджень.
Відкрита кримінальна справа №12014210040000128 від 25.04.2014р. була закрита 28 липня 2014 р. у зв’язку із відсутністю ознак складу кримінального правопорушення! Правоохоронці не взяли до уваги, а ні те, що на місці будови працювала техніка  та працівники з бережанського МНС, а ні незаконно вирізані дерева, а ні порушення будівельних норм.


 

Переглядів: 783 | Додав: Самооборона
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]