[Мій сайт ]
Головна » 2015 » Січень » 23 » НАША ДІАСПОРА ВБОЛІВАЄ ЗА УКРАЇНУ
15:11
НАША ДІАСПОРА ВБОЛІВАЄ ЗА УКРАЇНУ

Українці діаспори в різних країнах світу, серед яких чимало вихідців із Бережанщини, глибоко переживають події в Україні, війну на Донбасі, яку ведуть проти нас російсько-терористичні війська, зрадники-сепаратисти, путінські посіпаки.

Родина уродженця с. Тростянець Ярослава Ликтея, колишнього учня торгівельної школи в Бережанах, ветерана-дивізійника, щирого патріота України у м. Вайтсборо (США) також вболіває за долю України, збирає допомогу для наших захисників, молиться з побратимами за мир і розквіт нашої землі.
Доля 90-літнього Ярослава Ликтея непроста. Під час Другої світової війни його вивезли до Німеччини. У м. Байройт закінчив таборову гімназію, згодом переїхав до Америки. Під час Корейської війни його забрали в армію. Після закінчення університету багато літ учителював у школах, коледжі, друкувався в американській пресі, видавав книжки. Зараз на пенсії.
 Наприкінці минулого року внучка п. Ярослава Юліянка, юна художниця, намалювала українську родину, яка радісно зустрічає воїна-захисника, котрий повернувся з війни. Малюнок став змістовною різдвяною листівкою, символізує світле майбутнє нашої України. Про це з приємністю дізналася  з листа, що його надіслав Я. Ликтей. «Слідкуємо за подіями в Україні. Тішимося її успіхами. Бачимо, що в Україні ще залишились зрадники, запроданці та сепаратисти, бо в Луганську та Донбасі ще не витворилась українська душа… Сподіваємось, що Україна вистоїть і переможе», – написав він у листі.
«Україна переможе!» – щодня повторюємо ці слова, як молитву. І віримо, що милостивий Бог нам у цьому допоможе.
Тетяна Будар


 

Переглядів: 444 | Додав: Самооборона
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]