[Мій сайт ]
Головна » 2014 » Вересень » 14 » У Бережанах створено перший добровольчий загін територіальної оборони «Лисоня»
20:00
У Бережанах створено перший добровольчий загін територіальної оборони «Лисоня»

В умовах воєнної агресії важливе місце займає створення та підтримка  партизанського руху. В період визвольної боротьби ОУН, УПА саме така форма боротьби з ворогом була найбільш ефективною, зокрема на Бережанщині останнє збройне протистояння між підпільниками та комуністами відбулося у 1963 в ур. Курманка. 
14 вересня 2014 року на Бережанщині було створено перший добровольчий загін територіальної оборони «Лисоня». Партзанський загін повністю складається із членів Бережанської Самооборони.

Більшість «партизан», а це чоловіки віком від 19 до 62 років, колишні ветерани Афганістану, правоохоронці, члени Районного товариства мисливців та рибалок, активісти Революції Гідності є власниками легальної вогнепальної та нарізної зброї,- мають досвід у її застосуванні, пройшли відповідні вишколи та навчання за час перебування в організації. Загалом, станом на час створення 1-го партизанського загону до його лав вступили 32 особи. Ведеться робота над створенням другого партизанського загону, а також сприяння в роботі сільських загонів самооборони.
«Створення загонів територіальної оборони на місцях є вкрай необхідною справою. Ми є свідками стрімкого просування російських найманців в глиб України. Тисячі невинних жертв як серед військових, так і серед мирного населення, розкрадена роками армія, постійна зрада та недолугі накази військового керівництва змушує нас докласти усіх зусиль для захисту  рідної землі», - зазначив керівник громадського формування «Бережанська Самообоона» Олег Захарків.


Переглядів: 462 | Додав: Самооборона
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]